Türkiye’nin gerçek sahibi ve efendisi , gerçek üretici olan köylüdür. O halde, herkesten çok refah, saadet ve servete layık olan köylüdür.

M. Kemal Atatürk
**** BIYIKOĞLU TİCARET*****Bıyıkoğlu Ticaret bilinçli bir üretimin aşamalarına destek olunabilmesi için Ziraat ilaçlarını danışmanlık hizmetiyle son kulanıcıya (çiftçilerimize) ulaştırmayı hedef alarak 1994 yılında kuruldu. Daha sonra kaliteli Ziraat tohumlarını  çiftçilerimize ulaştırarak aracılığada önem verdi. Yaptığı bu faaliyetler daha fazla hizmet oluşumuna katkı sağlayarak tarımda uzmanlaşmamızı ve bu sektörde yeni açılımlar yapmamıza öncülük etti. Dolayısıyla sektörün her aşamasında liderlik hedeflerimizin arasında yerini alarak üreticilerimizin taleplerine daima yer verildi. Bu yolculuğumuzda konusunda uzman firmalarla işbirliği içersinde bulunulup bayilikleri gerçekleştirildi.

*****Bıyıkoğlu Ticaret yatırımlarını  2003 yılında farklılaştırmayada gidip ülkemizin önde gelen bilişim servislerinden AVEA`nın da bayiliğini ismi bünyesinde bulundurmuştur. Bunun için Samsun`da ve Bafra`da avea iletişim merkezlerini halkın hizmetine sunarak vizyonunu geliştirmeye devam etmiştir.

*****2007 yılında tarımdaki diğer bayilikleriyle istikrarını sağlayarak yeni ortaklarıyla sermayedeki üstünlüğünüde ele alarak ihracata da önem vermiştir. Bunun sonucunda kaliteli tarım ürünlerini uygun steril ortamlarda saklayabilmek ve dağıtımını yapabilmek için Bafra`da soğuk hava depolarının projelendirilmeside bitirilmiştir. En yakın zamanda istihdamla ve ihracattan elde ettiği  geliriyle ülke ekonomisinde hizmetine devam edecektir.


*****************************************************İBRAHİM BIYIK

Bıyıkoğlu Ticaret